![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Η Ευγενία (Εύη) Λίτσιου, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Λαρισαίων στο πλευρό του Θανάση Μαμάκου, βρέθηκε σήμερα στην εκπομπή του Campos FM 97.8 ΄΄Τα νέα του κάμπου΄΄ και μίλησε στους Σωτήρη Κέλλα και Δημήτρη Αλεξίου για το όραμά της σε ότι έχει σχέση με τον Αθλητισμό στην πόλη που γεννήθηκε και δραστηριοποιείται επαγγελματικά.
Με όχημα την αγάπη και τις γνώσεις της γύρω από τον αθλητισμό, τον οποίο υπηρετεί από μικρό παιδί (ως αθλήτρια και προπονήτρια βόλεϊ) με συνέπεια να συμπεραίνει ότι “η σημερινή δημοτική αρχή της Λάρισας δεν έχει κάνει τίποτα για τον αθλητισμό”, μοιράστηκε όσα ονειρεύεται για τον συγκεκριμένο χώρο, τονίζοντας πως στο πρόσωπο του κ.Μαμάκου βρήκε τον άνθρωπο που μπορεί να τα υλοποιήσει.
Ακούστε αναλυτικά: