![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Στο στούντιο του Campos FM 97.8 βρέθηκε σήμερα η δημοσιογράφος Στέλλα Μπάσδρα, υποψήφια στις επικείμενες δημοτικές εκλογές με την “Συμπαράταξη” του νυν δημάρχου Λαρισαίων, Απόστολου Καλογιάννη.
Η κ.Μπάσδρα, συνομιλώντας με τους Σωτήρη Κέλλα και Δημήτρη Αλέξίου στην πρωϊνή εκπομπή “Τα νέα του κάμπου”, υπεραμύνθηκε του έργου της δημοτικής αρχής, τόνισε πως ήδη θεωρεί την Λάρισα τρίτο πόλο ανάπτυξης στην χώρα και δήλωσε αισιόδοξη για μια ακόμη πιο δυναμική και δημιουργική συνέχεια.
Ακούστε αναλυτικά: