![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Ο Θάνος Αδαμόπουλος, αντιδήμαρχος Οικονομικών στην δημοτική αρχή Καλογιάννη και εκ νέου υποψήφιος με την “Συμπαράταξη” στον Δήμο Λαρισαίων, φιλοξενήθηκε στο ραδιόφωνο Campos FM 97.8 από τον Σωτήρη Κέλλα & τον Δημήτρη Αλεξίου στην εκπομπή “Τα νέα του κάμπου΄΄.
Εκεί εξέφρασε την βεβαιότητά του για την “στρωμένη” κατάσταση που θα βρει ο επόμενος δήμαρχος, φιλοδοξώντας φυσικά αυτός να είναι ο Απόστολος Καλογιάννης, το έργο του οποίου εξήρε, προαναγγέλλοντας και όλες εκείνες τις παρεμβάσεις που συμπεριλαμβάνονται στην ατζέντα της επόμενης μέρας.
Ακούστε αναλυτικά: