![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Σε συνέχεια των από 27-09-2023, 28-09-2023, 29-09-2023 ανακοινώσεών της, από την ΓΕΠΑΔ Θεσσαλίας ανακοινώνεται η άρση της διακοπής κυκλοφορίας των οχημάτων στην Ε.Ο.Φαρσάλων-Βόλου από τα Φάρσαλα έως τα όρια με την Π.Ε. Μαγνησίας, καθώς και η μερική άρση των αναφερομένων κυκλοφοριακών ρυθμίσεων στην από 14-09-2023 ανακοίνωσή μας και συγκεκριμένα, η άρση της διακοπής της κυκλοφορίας όλων των οχημάτων στο οδικό δίκτυο του Δήμου Φαρσάλων, με
τις ακόλουθες εξαιρέσεις:
(α) την επαρχιακή οδό Φαρσάλων-Βόλου από Δ.Δ. Αμπελιάς έως Δ.Δ.Παλαιόμυλου.
(β) την επαρχιακή οδό Σκοτούσας Δασόλοφου από Δ.Δ. Αγίου Κωνσταντίνου έως Δ.Δ. Σκοτούσας.
Η κυκλοφορία των οχημάτων στις ανωτέρω οδούς απαγορεύεται έως την αποκατάστασή τους.