![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Σπούδασε στην Ιατρική Σχολή του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, όπου ζει και εργάζεται ως ελεύθερος επαγγελματίας αναισθησιολόγος και η υποψηφιότητα του Θανάση Μαμάκου για τον Δήμο Λαρισαίων την προέτρεψε να σταθεί στο πλευρό του, διεκδικώντας στις επικείμενες εκλογές την θέση της δημοτικής συμβούλου.
Η Γαρυφαλλιά Καρυστιανού-Γκολφινοπούλου, ήταν καλεσμένη της Μαργαρίτας Θεοχάρη στην εκπομπή “Πάμε μια Βόλτα” του Campos FM 97.8, όπου τόνισε ότι η υποψηφιότητά της “προέκυψε από την ανάγκη προσφοράς στην υπέροχη και δυναμική πόλη της Λάρισας, αλλά και από την απόλυτη εμπιστοσύνη που της ενέπνευσε ο επικεφαλής του συνδυασμού, καθώς θέλει και μπορεί να οδηγήσει την πόλη στην νέα εποχή, πιο σύγχρονη, πιο όμορφη, αντάξια της ιστορίας αλλά και της δυναμικής της”.
Ακούστε αναλυτικά: