![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ – Δομή Υποστήριξης Φοιτητών και Φοιτητριών με αναπηρία και/ή ειδικές εκπαιδευτικές ανάγκες του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, πραγματοποιεί διαδικτυακό σεμινάριο με τίτλο: «Τρόποι Καταγραφής Σημειώσεων» όπου παρουσιάζονται διαφορετικοί τρόποι καταγραφής σημειώσεων καθώς και τρόποι για να γίνουν ψηφιακά!
Το σεμινάριο απευθύνεται στους/στις εγγεγραμμένους/εγγεγραμμένες φοιτητές/φοιτήτριες και εθελοντές/εθελόντριες της ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και θα πραγματοποιηθεί εξ αποστάσεως μέσω Microsoft Teams.
Η νέα ημερομηνία που θα πραγματοποιηθεί είναι την Τρίτη 10 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 12:00 – 14:00.
Αν επιθυμείτε να συμμετέχετε στο σεμινάριο συμπληρώστε την φόρμα συμμετοχής, το Πανεπιστημιακό σας email, ακολουθώντας τον παρακάτω σύνδεσμο: https://forms.office.com/e/xs0XmNrmY4 ή σκανάροντας το QR Code που βρίσκεται στην αφίσα.
Για τη συμμετοχή σας στο σεμινάριο είναι υποχρεωτική η χρήση κάμερας και μικροφώνου.
Θα δοθεί βεβαίωση συμμετοχής.
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/Λογότυπο-ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ-1-1024x701.jpg)
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/Κωδικός-QR-για-Σεμινάριο-Τρόποι-Καταγραφής-Σημειώσεων-1024x1024.png)
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/Αφίσα-724x1024.jpg)