![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
“Εξελίσσουμε την πόλη – Τα νέα μεγάλα έργα της Λάρισας στο σποτ της Συμπαράταξης Λαρισαίων”
“Η προοπτική της πόλης μέσα από την υλοποίηση σημαντικών έργων που βρίσκονται σε εξέλιξη ή ξεκινούν αποτυπώνεται στο νέο σποτ της «Συμπαράταξης Λαρισαίων» με επικεφαλής τον Απόστολο Καλογιάννη”, αναφέρει σχετικό δελτίο Τύπου του συνδυασμού.
Η ανακατασκευή της Ηρώων Πολυτεχνείου με τους δυο κυκλικούς κόμβους σε Φαρσάλων και Βόλου, η αναμόρφωση του περιβάλλοντος χώρου του Αρχαίου Θεάτρου, η δημιουργία Συνεδριακού Κέντρου στο ΕΘΙΑΓΕ και η ανάπλαση του Αισθητικού Αλσους αποτυπώνονται στο νέο προεκλογικό σποτ της παράταξης του Δημάρχου Λαρισαίων.