![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Έξι κηδείες είναι προγραμματισμένες να τελεστούν σήμερα Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2023 στο νομό Λάρισας.
Αναλυτικά:
Απεβίωσε η Ασπασία Παπαπούλη σε ηλικία 78 ετών Η κηδεία της θα τελεστεί σήμερα Πέμπτη και ώρα 2.00 μ.μ. από τον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Λαζάρου του Νέου Κοιμητηρίου Λάρισας. Η εκλιπούσα αφήνει πίσω παιδιά, εγγονές, αδελφούς, ανίψια.
Απεβίωσε ο Αθανάσιος Δαλάκας σε ηλικία 79 ετών. Η κηδεία του θα τελεστεί σήμερα Πέμπτη και ώρα 11.00 π.μ. από τον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Λαζάρου στο Νέο Κοιμητήριο Λάρισας. Ο εκλιπών αφήνει πίσω παιδιά, εγγόνια, ανίψια.
Απεβίωσε η Όλγα Νοτοπούλου – Παπαϊωάννου σε ηλικία 91 ετών. Η κηδεία της θα τελεστεί σήμερα Πέμπτη και ώρα 10.00 π.μ. από τον Ιερό Ναό των Αγίων Τεσσαράκοντα Μαρτύρων στη Λάρισα. Η εκλιπούσα αφήνει πίσω παιδιά, εγγόνια, ανίψια.
Απεβίωσε ο Χρήστος Μπομπόλας σε ηλικία 81 ετών. Η κηδεία του θα τελεστεί σήμερα Πέμπτη και ώρα 11.00 π.μ. από τον Ιερό Ναό Αγίου Γεωργίου στους Άγιους Αναργύρους Λάρισας. Ο εκλιπών αφήνει πίσω σύζυγο, παιδιά, εγγόνια, αδέλφια, ανίψια.
Απεβίωσε ο Δημήτριος Παπαντώνης σε ηλικία 76 ετών. Η κηδεία του θα τελεστεί σήμερα Πέμπτη και ώρα 4.30 μ.μ. από τον Ιερό Ναό Αγίας Τριάδος στη Δεσκάτη Γρεβενών. Ο εκλιπών αφήνει πίσω σύζυγο, παιδιά, εγγόνια, αδέλφια, ανίψια.
Απεβίωσε σε ηλικία 89 ετών ο Γεώργιος Μπαμνάρας. Η κηδεία του θα τελεστεί σήμερα Πέμπτη και ώρα 11.00 π.μ. στον Ιερό Ναό Αγίου Ευθυμίου, στην Αγία Σοφία Τυρνάβου. Ο εκλιπών αφήνει πίσω σύζυγο, παιδιά, εγγόνια, αδέλφια, ανίψια.