![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Την πεποίθησή του ότι “κι αυτή η εκλογική μάχη θα είναι κερδοφόρα”, εξέφρασε στον Campos FM 97.8 ο δήμαρχος Αγιάς και εκ νέου υποψήφιος, Αντώνης Γκουντάρας, μιλώντας μεταξύ άλλων στους Σωτήρη Κέλλα και Δημήτρη Αλεξίου, όχι μόνο για τις συνέπειες των πλημμυρών “που μας χτύπησαν από δύο πλευρές και από Πηνειό και από Κάρλα” οδηγώντας σε αλλαγή ιεράρχησης των θεμάτων, αλλά και για το ζήτημα των αποζημιώσεων από τους σεισμούς, για το οποίο τόνισε:
“Γνωρίζω την παραφιλολογία στην Αγιά και λέω ότι όντως υπάρχει κόσμος που αποζημιώθηκε με την εξής διαδικασία”, την οποία και εξήγησε βήμα-βήμα.
Ακούστε αναλυτικά: