![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Φιλοξενούμενος της εκπομπής “Τα Νέα του Κάμπου” ο πολιτικός μηχανικός, Αχιλλέας Κέλλας, βρέθηκε στο στούντιο του Campos FM 97.8 προκειμένου να εκθέσει τις απόψεις του για τις επικείμενες δημοτικές εκλογές, όπου κατέρχεται σαν υποψήφιος με τον Θανάση Μαμάκο.
Και είναι χαρακτηριστικό ότι το πρώτο πράγμα που φρόντισε να επισημάνει, είναι πως “η νέα γενιά είναι εκείνη που τραβάει μπροστά για την Λάρισα που μας αξίζει”!
Ακούστε αναλυτικά: