![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Στο στούντιο του Campos FM 97.8 βρέθηκε ο Ανδρέας Μπρέζας (στο στιγμιότυπο με τον ιδιοκτήτη του ραδιοσταθμού κ.Ζήση Ντελόπουλο), υποψήφιος για την Περιφέρεια Θεσσαλίας στο πλευρό του νυν Περιφερειάρχη, Κώστα Αγοραστού, προκειμένου να εκθέσει τις σκέψεις του ενόψει των εκλογών της Κυριακής, μετά και την κεντρική συγκέντρωση του συνδυασμού στην Λάρισα.
Κι ακριβώς με αφορμή την συγκεκριμένη συγκέντρωση, ο κ.Μπρέζας δεν δίστασε να μιλήσει για μια Θεσσαλία που αγκαλιάζει τον Κώστα Αγοραστό, δηλώνοντας ξεκάθαρα ότι τον θεωρεί τον ικανότερο να τραβήξει μπροστά για την ανασυγκρότηση που χρειάζεται ο τόπος.
Ακούστε αναλυτικά όσα ειπώθηκαν στην εκπομπή “Τα Νέα του Κάμπου” με τους Σωτήρη Κέλλα και Δημήτρη Αλεξίου: