![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Με ιδιαίτερη διαδρομή στα κοινά, διατελώντας μεταξύ άλλων και πρόεδρος του Περιφερειακού Συμβουλίου, ο Γρηγόρης Παπαχαραλάμπους αποφάσισε για πρώτη φορά να εκτεθεί ως υποψήφιος για τον Δήμο Λαρισαίων, παραστεκόμενος στον υποψήφιο δήμαρχο, Θανάση Μαμάκο, “για τη Λάρισα που μας αξίζει”.
Η επιλογή του αυτή τον έφερε σήμερα και στο στούντιο του Campos 97.8 όπου συνομίλησε με την Μαργαρίτα Θεοχάρη για την πόλη που και ο ίδιος ονειρεύεται, τονίζοντας ότι το μεγάλο ατού της παράταξης είναι πως ξέρει ακριβώς τι να κάνει την επόμενη μέρα.
Ακούστε αναλυτικά: