![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Στο στούντιο του Campos 978 βρέθηκε και ο Δημήτρης Τσιάρας, υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος με την παράταξη «Λαρισαίων Κοινόν» του Κώστα Βαϊούλη, προκειμένου να εκθέσει τις θέσεις του ενόψει των εκλογών της Κυριακής.
Μηχανολόγος- μηχανικός και ενεργειακός επιθεωρητής ο ίδιος, έσπευσε να τονίσει πως θεωρεί ότι ο κύκλος του Απόστολου Καλογιάννη στην δημοτική αρχή έκλεισε, ενώ η πρωτοβουλία του Θανάση Μαμάκου είναι άκρως κομματική κι εκφράζει άκρατο νεοφιλελευθερισμό.
Πιστεύει, δε, πως η παράταξή του είναι η μόνη απολύτως αδέσμευτη παράταξη, γεγονός που στις μέρες μας αποτελεί σημαντικό εχέγγυο προκειμένου ο πολύς κόσμος να την ψηφίσει.
Ακούστε αναλυτικά: