![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Ο Λευτέρης Τσουμάνης, κατεβαίνοντας στις δημοτικές εκλογές με τον Θανάση Μαμάκο, ως το νεότερο ηλικιακά μέλος του συνδυασμού “Η Λάρισα που μας Αξίζει”, βρέθηκε καλεσμένος του Σωτήρη Κέλλα και του Δημήτρη Αλεξίου στον Campos 97.8, ώστε να επικοινωνήσει την δική του προσέγγιση για το διακύβευμα της Κυριακής.
Κι όπως από νωρίς ξεκαθάρισε, με δεδομένο το ενδιαφέρον που είχε για τα κοινά απ’ τα μαθητικά του χρόνια, στο πρόσωπο του Θανάση Μαμάκου είδε τον άνθρωπο με τον κατάλληλο χαρακτήρα αλλά και την φρεσκάδα να οδηγήσει την πόλη στην επόμενη μέρα, κάτι που πιστεύει ότι βλέπει πλέον κι ο κάθε Λαρισαίος.
Ακούστε αναλυτικά: