![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Η Ρίτα Απρίλη, αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής σήμερα και εκ νέου υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος με την Συμπαράταξη Λαρισαίων, ήταν σήμερα παρούσα στο στούντιο του Campos 97.8, όπου συνομίλησε με τους Σωτήρη Κέλλα και Δημήτρη Αλεξίου για τις επικείμενες εκλογές.
Βέβαια, αυτό το έκανε αφού προηγουμένως συνόψισε όλη τη δράση της δημοτικής αρχής για την αντιμετώπιση των πρόσφατων πλημμυρικών φαινομένων, για να καταλήξει ότι “μετά από μια θητεία που είχε και λοιμό και σεισμό και καταποντισμό, είμαστε εδώ για να ζητήσουμε την επιβεβαίωση του Λαρισαίου στο έργο μας”!
Ακούστε αναλυτικά: