![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Η “Πρωτοβουλία” του Δημήτρη Κουρέτα είναι η παράταξη με την οποία συντάχθηκε η δικηγόρος Μαρία Γαλλιού σ’ αυτές τις Περιφερειακές εκλογές, γεγονός για το οποίο συνομίλησε σήμερα τηλεφωνικά στον Campos 97.8 με την Μαργαρίτα Θεοχάρη.
Έμπειρη στην εκλογική διαδικασία, εκτιμά πως ο πολίτης με όσα βιώνει ξέρει τι πρέπει να κάνει, αντιλαμβανόμενος την σοβαρότητα και την συναίσθηση ευθύνης που διακατέχει τον κ.Κουρέτα, ο οποίος – ακριβώς γι’ αυτό – έχει ως πρώτο μέλημα την αποκατάσταση της σχέσης εμπιστοσύνης με τον πολίτη.
Ακούστε αναλυτικά: