![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
“Συνεχίζουμε αφοσιωμένοι στη πόλη μας και προσηλωμένοι στο έργο μας”, τόνισε στον Campos FM 97.8 o αντιδήμαρχος Λαρισαίων και εκ νέου υποψήφιος με την “Συμπαράταξη”, Παναγιώτης Νταής.
Ο κ.Νταής (στο στιγμιότυπο διακρίνεται με τον ιδιοκτήτη του σταθμού, κ.Ζήση Ντελόπουλο) βρέθηκε στο στούντιο καλεσμένος των Σωτήρη Κέλλα και Δημήτρη Αλεξίου στην εκπομπή “Τα Νέα του Κάμπου” και τόνισε μεταξύ άλλων ότι “από την θέση του αντιδημάρχου όλα αυτά τα χρόνια, είναι γεγονός ότι πετύχαμε πολλά μαζί με τους συνεργάτες αλλά και τους δημότες. Για παράδειγμα, καθιερώσαμε την Agrothessaly ως την μεγαλύτερη Αγροτική Έκθεση, ενώ επίσης ενδεικτικά αναφέρω ότι το μεγαλύτερο Ερευνητικό Κέντρο της χώρας στον Πρωτογενή Τομέα ΙΒΟ/ΕΚΕΤΑ έρχεται στην Λάρισα”!
Εξάλλου, καταγράφηκε ως είδηση και το γεγονός ότι “έχει υπογραφεί η σύμβαση και την άνοιξη του 2024 ξεκινάει επιτέλους η υλοποίηση του OPEN MALL, αναβαθμίζοντας συνολικά την εμπορική αγορά της Λάρισας”.
“Είναι για μένα μεγάλη τιμή, αλλά και ύψιστη ευθύνη να συνεχίσω με όλες μου τις δυνάμεις, ώστε την επομένη των δημοτικών εκλογών να πορευτούμε μαζί με τον δήμαρχό μας, Απόστολο Καλογιάννη και όλους τους δημότες”, κατέληξε ο κ.Νταής και φυσικά “με αλληλεγγύη στα πλαίσια της κοινωνικής συνοχής, να συνεχίσουμε να δίνουμε τις μάχες για το μέλλον της πόλη μας”.
Ακούστε αναλυτικά: