![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Σήμερα στις 8.30 το βράδυ στην Κεντρική Πλατεία της Λάρισας πραγματοποιείται η κεντρική προεκλογική συγκέντρωση της Συμπαράταξης Λαρισαίων και η ομιλία του δημάρχου Λαρισαίων Απόστολου Καλογιάννη.
Στην ομιλία του ο κ. Καλογιάννης θα αναφερθεί στο δίλημμα των εκλογών της Κυριακής, στις προτεραιότητες της επόμενης ημέρας για την Λάρισα και στο κλίμα που επικράτησε κατά τη διάρκεια της προεκλογικής περιόδου.