![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Καθηγητής μαθηματικών ο Σωτήρης Τερζόπουλος, αλλά και υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος με την “Συμπαράταξη” του Απόστολου Καλογιάννη, βρέθηκε στο στούντιο του Campos FM 97.8, όπου εξέφρασε την πεποίθηση ότι στηριζόμενη στο έργο της, η νυν δημοτική αρχή είναι εκείνοι που θα συνεχίσει να κρατάει τα ηνία του δήμου.
Ωστόσο, ερωτηθείς σχετικά, επισήμανε ότι αυτή τη φορά τα… μαθηματικά ειδικά των δημοσκοπήσεων δεν μπορούν να δώσουν σαφείς απαντήσεις, καθώς είναι εξαιρετικά ασαφές το κριτήριο με το οποίο θα πάει ο κόσμος στην κάλπη.
Ακούστε αναλυτικά τι είπε στους Σωτήρη Κέλλα και Δημήτρη Αλεξίου, στην εκπομπή “Τα Νέα του Κάμπου”: