![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Ο οικονομολόγος Χαράλαμπος Γιοντζής, φιλοξενήθηκε μεταξύ άλλων στο στούντιο του Campos FM 97.8, προκειμένου να εκθέσει τους λόγους που τον οδήγησαν να διεκδικήσει την ψήφο των Λαρισαίων πορευόμενος στο πλευρό του Θανάση Μαμάκου.
Συνομιλώντας στην εκπομπή “Πάμε μια βόλτα” με την Μαργαρίτα Θεοχάρη, ο κ.Γιοντζής τόνισε μεταξύ άλλων ότι “έχουμε κουραστεί από την καθημερινότητα αυτής της πόλης και την θέλουμε πιο καθαρή, χωρίς κυκλοφοριακό και αναπτυσσόμενη συνολικά με βάση ένα σχέδιο που δεν υπάρχει στην σημερινή δημοτική αρχή”.
Εν ολίγοις, υπογράμμισε “το μεράκι του Θανάση Μαμάκου και των συνεργατών του”, που κάνει και τη διαφορά!
Ακούστε αναλυτικά: