![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
“Έχουμε καταθέσεις ένα σπουδαίο έργο για την πόλη, μέσα από το οποίο χτίσαμε σχέση εμπιστοσύνης με τους πολίτες. Τους ευχαριστούμε όλους που με ομαλότητα προσέρχονται στις κάλπες κι αισιοδοξούμε για ένα θετικό αποτέλεσμα”.
Αυτή ήταν η λιτή δήλωση του δημάρχου Λαρισαίων και εκ νέου υποψηφίου, Απόστολου Καλογιάννη, κατά την προσέλευσή του σε εκλογικό κέντρο της συνοικίας “Νεράιδας”, προκειμένου να ασκήσει το εκλογικό δικαίωμά του.