![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Με ενσωματωμένο κάτι περισσότερο από το 1/4 των εκλογικών τμημάτων, στους δήμους της ΠΕ Λάρισας είναι σαφές ότι οι Νασιακόπουλος στον Δήμο Κιλελέρ, Εσκίογλου στα Φάρσαλα, Γάτσας στην Ελασσόνα και Μανώλης στον Δήμο Τεμπών, καλπάζουν προς την παραμονή τους στον δημαρχιακό θώκο.
Την ίδια ώρα, ο Θοδωρής Ριζούλης έχει σαφές προβάδισμα προκειμένου να αλλάξει τα δεδομένα στον Δήμο Αγιάς μετά από πολλά χρόνια, ενώ ο Σάμερ-Αθανάσιος Αμάρι παλεύει την ανατροπή στον Τύρναβο από την πρώτη Κυριακή.
Κι ενώ λεπτομέρειες και συνεχόμενη ροή βλέπετε ΕΔΩ, δείτε και τα αποτελέσματα αυτή τη στιγμή 21:50 ακριβώς:
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/prota_d-2-1024x439.jpg)