![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Με Νασιακόπουλος στο Κιλελέρ να έχει καθαρίσει από νωρίς και να τον ακολουθούν Εσκίογλου στα Φάρσαλα, Γάτσας στην Ελασσόνα, Μανώλης στα Τέμπη και φυσικά, Μαμάκος στην Λάρισα, αλλά και τον Αντώνη Γκουντάρα να ανατρέπει δυναμικά τα αρχικά δεδομένα δεδομένα στην Αγιά, φαίνεται πως οι 6 από τους 7 δήμους της ΠΕ Λάρισας κρίνονται από την πρώτη Κυριακή, ενώ δεύτερη θα χρειαστεί μόνο στον Τύρναβο.
Εκεί μάλιστα η ανατροπή ήταν διπλή, καθώς ο Γιάννης Κόκουρας ξεπεράστηκε από δύο αντιπάλους, τους κ.κ. Αμάρι και Τσικριτσή που προφανώς θα λύσουν τις διαφορές τους στον β’ γύρο.
Δείτε αναλυτικά πως έχουν τα αποτελέσματα στους δήμους της ΠΕ Λάρισας τα μεσάνυχτα της Κυριακής κι ακολουθείστε αναλυτικά την συνεχόμενη ροή ΕΔΩ
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/prota_d-3-1024x444.jpg)