![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Το εκλογικό κέντρο Σωτηρίτσας ήταν αυτό που έστειλε προς την ιστοσελίδα μας και κατ’ επέκταση προς όλο τον κόσμο το ωραιότερο μήνυμα της σημερινής Κυριακής των αυτοδιοικητικών εκλογών… Υποψήφιοι όλων των παρατάξεων που διεκδικούν τον Δήμο Αγιάς, αγκαλιασμένοι, αγαπημένοι και χαρούμενοι, διεκδικούν και προσμένουν απλά το καλύτερο για τον τόπο τους.
Εύγε!
Υ.Γ. Ευχαριστούμε και για την συγκινητική αποδοχή του κόσμου της περιοχής στην προσπάθεια που καταβάλουμε εδώ στον Campos FM 97.8 αλλά εσχάτως και στην ιστοσελίδα μας, οπότε αξίζει να ανταποδώσουμε κι εμείς το μήνυμα πως είμαστε μόνο στην αρχή…