![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
- Με τεράστια ένταση ολοκληρώθηκε το χθεσινό παιχνίδι στο Πανθεσσαλικό ανάμεσα σε Νίκη Βόλου και Λεβαδειακό. Η ομάδα της Βοιωτίας επικράτησε στο φινάλε με 0-1, έπειτα από ένα ματς με κυανόλευκη κυριαρχία αλλά και σφοδρά παράπονα για την διαιτησία του Διαμαντόπουλου!
Δείτε το 0-1 όπου οι κυανόλευκοι μιλούν για οφθαλμοφανές επιθετικό φάουλ στον Στίκα, στην αρχή της φάσης:
Στις καθυστερήσεις επίσης, οι γηπεδούχοι παραπονέθηκαν έντονα για χέρι παίκτη του Λεβαδειακού μετά από εκτέλεση κόρνερ, με τον Διαμαντόπουλο να μην συγκινείται και στη επόμενη φάση να αποβάλει τον Πέττα για φάουλ, όταν η μπάλα πήγαινε πάνω κάτω. Έτσι το παιχνίδι ολοκληρώθηκε με πολύ μεγάλη ένταση, αποδοκιμασίες από την εξέδρα και σφοδρότατα παράπονα στον Διαμαντόπουλο από την πλευρά της Νίκης που φωνάζει για πολλές φάσεις!
«Καθόρισε τον αγώνα», είπε μεταξύ πολλών άλλων για το φάουλ που προηγήθηκε στο Στίκα στο γκολ του Λεβαδειακού ο τεχνικός της Νίκης Βόλου, Δημήτρης Ελευθερόπουλος, εμφανώς απογοητευμένος από την διαιτησία…
Όλα τα στιγμιότυπα του αγώνα: