![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Ενώ όπως από χθες το πρωί είπαμε ο Νίκος Χαρδαλιάς βρίσκεται στην Καρδίτσα έχοντας προηγουμένως περάσει και από τον Παλαμά, στο πλαίσιο της εξόρμησης των στελεχών της ΝΔ για στήριξη της υποψηφιότητας για την Περιφέρεια Θεσσαλίας του Κώστα Αγοραστού, ο βουλευτής Λάρισας του κόμματος, Χρήστος Κέλλας βρέθηκε στον Δήμο Κιλελέρ με άλλους ομόσταυλους συναδέλφους του, εκπέμποντας από τα social media το ακόλουθο μήνυμα:
“Στη Νίκαια του Δήμου Κιλελέρ, με τον καλό φίλο, βουλευτή Βασίλης Οικονόμου, Βουλευτής Ν.Δ. Ανατολικής Αττικής στο πλαίσιο του 2ου γύρου των Αυτοδιοικητικών Εκλογών.
Την Κυριακή, η επιλογή για την Περιφέρεια Θεσσαλίας είναι μια και αυτή είναι, εμπιστοσύνη στον Kostas Agorastos – Κώστας Αγοραστός για συνέχιση του σημαντικού έργου και για την ανόρθωση του “πληγωμένου” θεσσαλικού κάμπου”.