![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Μπορεί η Ελευθερία Τζανακούλη να τα βρήκε με τον Κώστα Αγοραστό ενόψει του β’ γύρου των εκλογών, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι με την επιλογή της συναινούν και όσοι την στήριξαν, είτε ως υποψήφιοι στο πλευρό της, είτε ως ψηφοφόροι.
Η πρώτη μάλιστα δυναμική αντίδραση ήρθε από τον σύμβουλο που πλειοψήφησε στον συνδυασμό της, τον Γρηγόρη Καλαγιά, ο οποίος έκανε άμεσα στα social media σχετική ανάρτηση με την οποία ζητά συγγνώμη απ’ όσους τον πίστεψαν (!) και καταγγέλλει μεταξύ άλλων την Ελευθερία Τζανακούλη πως “ούτε καν ρώτησε” πριν αποφασίσει, δείχνοντας ότι “δεν μας υπολογίζει”.
Διαβάστε αναλυτικότερα ΕΔΩ και αναμείνατε για περισσότερα αύριο Παρασκευή 13/10 και ώρα 09:15, για να ακούσετε τον Γρηγόρη Καλαγιά φιλοξενούμενο της εκπομπή “Τα Νέα του Κάμπου” στο ραδιόφωνο όλης της Θεσσαλίας, Campos FM 97.8!