![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Πιστή οπαδός της ΑΕΛ η Ελευθερία Μαλισιώτου, υποψήφια παρεμπιπτόντως στις περιφερειακές εκλογές με τους “Ενωμένους Θεσσαλούς”, ανάρτησε στο διαδίκτυο ένα διαφορετικό, υπέροχο βίντεο, με το γκολ του Κοσσονού (πρώτο του με την ΑΕΛ και ταυτόχρονο, πρώτο γκολ επαγγελματικής καριέρας, το οποίο πανηγύρισε με την ψυχή του) στο 1-0 επί του ΠΟΤ Ηρακλή, από την οπτική γωνία του πετάλου της Θύρας 1 του ΑΕΛ FC ARENA.
Απολαύστε το: