![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Λεγόμενα αλλά και… πράξεις του Δημήτρη Κουρέτα σχολιάζει στο προφίλ της η Ελευθερία Τζανακούλη, τον οποίο καταγγέλλει για “ψάρεμα” ψηφοφόρων αλλά και υποψηφίων του συνδυασμού της, πράγματα που ήρθαν στην επιφάνεια μετά τη συμφωνία της για συνεργασία στον β’ γύρο με τον Κώστα Αγοραστό.
Δείτε τι ακριβώς απαντά ουσιαστικά στον Κουρέτα μέσα από το προφίλ της στο facebook:
Εκεί βέβαια που δεν έχει καταγραφεί κάποια αντίδρασή της, είναι στον καταιγισμό αρνητικών σχολίων που δέχεται από πολίτες στην επίσημη σελίδα της, την οποία και “τάγκαρε” ο Λευτέρης Αυγενάκης μετά την σημερινή κοινή συνάντησή τους με τον κ.Αγοραστό.
Για του λόγου το αληθές:
Ενδεικτικά τα τρία πρώτα σχόλια:
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/τζα.jpg)