![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Ιωάννα Μπάμπαλου, 85 ετών. Η κηδεία της θα τελεστεί σήμερα Σάββατο και ώρα 11.00 π.μ. από τον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Λαζάρου στο Νέο Κοιμητήριο Λάρισας. Η εκλιπούσα αφήνει πίσω παιδιά, εγγόνια, αδέλφια, ανίψια.
Παντώ (Παντούλα) Χατζηβασιλειάδου 91 ετών. Η κηδεία της θα τελεστεί σήμερα Σάββατο και ώρα 11.00 π.μ. από τον Ιερό Ναό Αγίας Τριάδας Λάρισας. Η εκλιπούσα αφήνει πίσω παιδιά, εγγόνια και δισέγγονο.
Ευάγγελος Μητροδήμος 88 ετών. Η κηδεία του θα τελεστεί σήμερα Σάββατο και ώρα 12.30 μ.μ. από τον Ιερό Ναό Αγίου Αντωνίου Όσσας. Ο εκλιπών αφήνει πίσω παιδιά, εγγόνια, αδέλφια, ανίψια.