![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
“Eίμαστε υπέρ της κυβέρνησης, δηλαδή της παράταξης που στηρίζει η κυβέρνηση, με επικεφαλής τον Κώστα Αγοραστό, γιατί είναι πιο κοντά στις προγραμματικές μας θέσεις… Δεν είναι καιρός για πειράματα”, είπε μεταξύ άλλων η Ελευθερία Τζανακούλη, επικεφαλής του συνδυασμού “Ενωμένοι Θεσσαλοί”, προσερχόμενη να ψηφίσει στον β’ γύρο των Περιφερειακών Εκλογών για την Θεσσαλία.
- Η φωτογραφία είναι από το formedia.gr