![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Μέσα σε 48 ώρες η Ερασιτεχνική ΑΕΛ υποχρεώθηκε να εκδώσει συλλυπητήρια ανακοίνωση προς τα ίδια πρόσωπα, που εκτός από άξιοι επιχειρηματίες της πόλης, διατελούν επί χρόνια παράγοντες του σωματείου και φυσικά, είναι από πάντα πιστοί οπαδοί της ΑΕΛ.
Ο λόγος για τους δίδυμους αδερφούς Δημήτρη και Σιδέρη Μαρούδα, με καταγωγή από την Ανατολή Αγιάς, που κατά το τελευταίο τριήμερο αποχαιρέτισαν μάνα και πατέρα.
Η ανακοίνωση:
“Σύσσωμο το Δ.Σ. του Σωματείου της Α.Ε.Λ. εκφράζει τα θερμά του συλλυπητήρια στον αντιπρόεδρο μας Μαρούδα Δημήτριο και στο μέλος του Σωματείου Μαρούδα Σιδέρη για τον χαμό του πατέρα τους, μόλις δύο μέρες μετά από τον θάνατο της μητέρας τους. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει”.