![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Σχεδόν 20 χρόνια μετράει η φιλία του αγαπημένου, Ηλία Μαμαλάκη, με το νέο Περιφερειάρχη Θεσσαλίας, Δημήτρη Κουρέτα, με αφετηρία του κοινό ενδιαφέρον τους για τα τρόφιμα.
Με τον κ.Κουρέτα, με τον οποίο έχοπυν συνυπογράψει και ένα βιβλίο, γνωρίστηκαν – που αλλού – σε ένα συνέδριο, όπως αποκάλυψε μεταξύ άλλων ο γνωστός (και) μάγειρας, δηλώνοντας χαρούμενος που ο καθηγητής-φίλος του θα μπορέσει πλέον να προσφέρει κι από άλλο πόστο τον εαυτό του στην κοινωνία.
Ακούστε τον: