![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Το ραντεβού είχε δοθεί πριν τον β’ γύρο των Αυτοδιοικητικών Εκλογών και συγκεκριμένα στις 13 του μήνα, όταν ο Γρηγόρης Καλαγιάς είχε κληθεί τηλεφωνικά από τον Campos FM 97.8, προκειμένου να ερμηνεύσει την στάση του απέναντι στην Ελευθερία Τζανακούλη, της οποίας είναι πλειοψηφών σύμβουλος για την Περιφέρεια Θεσσαλίας και στην επιλογή της να στηρίξει Αγοραστό.
Σήμερα λοιπόν φιλοξενήθηκε στο στούντιο του σταθμού, πάλι από τους Σωτήρη Κέλλα και Δημήτρη Θεοχάρη στην εκπομπή “Τα Νέα του Κάμπου”, όπου με όλη του την άνεση εξέφρασε τις απόψεις του για τους πρωταγωνιστές των εκλογών, αναλύοντας αποτελέσματα και παρασκήνιο, ενώ αναφέρθηκε εκτενώς και στον Δήμο Αγιάς, που τον καίει περισσότερο από κάθε τι άλλο.
Ακούστε τον πάντα αποκαλυπτικό λόγο του: