![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
Δημοσιεύματα επί δημοσιευμάτων απασχoλούν τις τελευταίες ημέρες την επικαιρότητα με αφορμή τον θάνατο του ηθοποιού Αίαντα Μανθόπουλου, αλλά όχι περισσότερα απ’ όσα την είχαν απασχολήσει προ δεκαετίας σχεδόν, με αφορμή την διαμάχη που έχει ξεσπάσει με την πρώην σύζυγό του, Στέλα Τσιάτσιου, για τον Πύργο-Ξενοδοχείο που είχαν αποκτήσει στη Ρουμανία.
Και ναι, η Στέλα Τσιάτσιου είναι Λαρισαία, στον πρώτο της σύντομο γάμο είχε νυμφευθεί δημοσιογράφο μέσων της Λάρισας , έχει ασχοληθεί επίσης με το θέατρο συμμετέχοντας στο ξεκίνημά της σε γνωστές ερασιτεχνικές σκηνές της πόλης και μαζί της ο εκλιπών είχε αποκτήσει δύο παιδιά.
Βέβαια, το ανεξέλεγκτο copy-paste της εποχής μας οδήγησε πολλές ιστοσελίδες να δημοσιεύσουν λάθος φωτογραφίες της πρώην συζύγου του κι είναι μια ευκαιρία εδώ και να αποκαταστήσουμε την πραγματικότητα και να ενημερώσουμε το νεαρότερο κοινό περί ποιας Λαρισαίας πρόκειται.
Η Στέλα Τσιάτσιου λοιπόν είναι αυτή:
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/manthopoulos2.jpg)
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/aias.webp)
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/manthopoulos3_h-1.jpg)
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/f1a672484ff552867e3777f8a4d92edac77d760a.630.322.bef4f3b237851110bc3a49731777eb759f53d30c.jpg)
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/307318603_100842096173988_1448040221047597020_n-1024x1024.jpg)
Υ.Γ. Αν τώρα εσάς σας μοιάζει για το ίδιο πρόσωπο η κυρία της παρακάτω φωτογραφίες… πάμε πάσο! Για την ιστορία ωστόσο, αξίζει να γνωρίζετε ότι πρόκειται για την Εύα Τριανταφύλλου, με την οποία ο Μανθόπουλος συμπρωταγωνιστούσε τότε σε παράσταση του Θεάτρου Τεχνών Λάρισας, στην οποία συμμετείχε φυσικά και η Στέλα Τσιάτσιου. Η σύγχρονη δημοσιογραφία του copy paste στα καλύτερά της… Ένας λάθος, όλοι λάθος!!!
![](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2023/10/aintas-manthopoulos-stella-tsiatsiou.jpg)