![kipotheatro](https://camposnews978.gr/wp-content/uploads/2024/06/900X250-KIPOTHEATRO-2024.png)
“Προς όλους εσάς που αν και δε με ξέρατε με εκλέξατε πρώτο σε σταυρούς στο συνδυασμό που ήμουνα ..και ολους εσάς απο Μαγνήσια ,Τρίκαλα και Καρδίτσα που με υποστηρίζατε όλο αυτό το διάστημα …αλλά και λίγους σταυρούς να επερνα σας υπόσχομαι ..και είναι πάρα πολύ εύκολο για μένα …ότι θα είμαι παρών στα περιφερειακά δρώμενα της Θεσσαλίας και να ειστε σίγουροι οτι ψήφος σας δεν πήγε χαμένη .Την έδρα στην Λάρισα την κρατα η κυρια Τζανακούλη και δεν θα είμαι στο περιφερειακό συμβούλιο ..αυτό δεν σημαινει ότι δεν θα παρακολουθώ τα πάντα .
Με πολύ εκτίμηση και ένα πολύ μεγάλο ευχαριστω
Γρηγόρης Καλαγιας ‘
Έχοντας εκθέσει πλήρως τους προβληματισμούς, το σκεπτικό και τις θέσεις του προ ημερών στον Campos FM 97.8, ο Γρηγόρης Καλαγιάς, πλειψηφών σύμβουλος της παράταξης “Ενωμένοι Θεσσαλοί” για την Περιφέρεια κι ο πρώτος που διαχώρησε την θέση του από την Ελευθερία Τζανακούλη για την συνεργασία με τον Κώστα Αγοραστό, επέλεξε να απευθυνθεί από το social media στους ψηφοφόρους του, στέλνοντάς τους σαφές μήνυμα…